Hills of Steel

Hills of Steel mobil oyunu ile tank savaşlarına dahil olabilirsiniz.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 838.28 MB
  • Sürüm 1.4.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Round Zero Oy

Hills of Steel indir. Aksiyon Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Son zamanların en çok indirilen ve bağımlılık yaratan fizik tabanlı mobil oyunu olarak karşımıza çıkan Hills of Steel savaş oyununda tanklar birbirine girecektir. Tepelerin üzerinden ilerleyecek, karlı yollardan geçecek ve dağları aşarak yüksek skorlar elde etmeye çalışacaksınız. Gerçek zamanlı olarak dahil olacağınız Hills of Steel mobil oyununu iOS akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun tüm içerikleri de oyun gibi ücretsiz olarak sunuluyor.

Online olarak tasarlanan Hills of Steel mobil oyununda gerçek zamanlı olarak diğer oyuncular ile savaşacaksınız. Tankların her birini gerçek oyuncular kontrol ediyor. Bunu göz önünde bulundurarak tank savaşlarını kazanan kişi olacaksınız. Tek tip tank ile savaşmak yerine birden fazla tankın sahibi olmanın keyfini çıkarın. Çünkü her bir tank farklı yeteneklere sahiptir. Bu da size savaş esnasında farklı başarılar getirecektir. Gerek hava koşulları gerek savaş mekanlarının farklı bir şekilde hazırlanması oyunun kalite düzeyini artırıyor.

Savaş platformunda yer alan tüm engelleri aşacaksınız, karşınıza çıkan düşmanlarınıza ateş ederek onları önünüzden kaldıracaksınız. Tanklar her köşeden çıkabilir, dikkatli bir şekilde hareket edin ve karşınıza çıkan tüm tankları yok ederek ilerleyin. Düşmanlarınız ile karşılıklı olarak mücadele dolu anlar yaşayacağınız, gelişmiş ögeler üzerine kurulan Hills of Steel mobil oyunu ile tank yokedici ögeleri kullanın ve askeri rütbenizi yükselterek herkese meydan okuyun. Puanınızı yükselttiğiniz taktirde daha güçlü tankların kilidini açmaya hak kazanabilirsiniz.

Başarılı bir şekilde tamamlamanız gereken bir çok görev Hills of Steel mobil oyununda sizi bekliyor olacak. Gelişmiş tankınız ile düşman tanklarını yok etmek size oldukça rahatlık verecektir. Başarılarınız doğrultusunda kazandığınız jetonlar kaza gören tankları tamir etmeniz konusunda size yardımcı olacaktır. Bu sebeple tanklarınızı geliştirecek nitelikte ögeleri bir araya getirin. Birbirinden farklı yeteneklere sahip tanklar ile nefes kesen oyun sahnelerinde yer almak için sizde Hills of Steel mobil oyununda ücretsiz bir şekilde yer alın ve düşman tanklarını yok edin.

Savaş meydanı oldukça tehlike bir alan. Kendinize güveniyorsanız, tanklarınızın kuvvetli olduğuna inanıyorsanız ve aynı zamanda heyecan dolu anların keyfini çıkarmak için Hills of Steel mobil oyunu doğru bir tercih olacaktır. Akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirmek için bu gelişmiş mobil oyununda vakit geçirin. Her anı özenle hazırlanmış olan Hills of Steel aksiyon oyununda birbirinden farklı tanklar ile savaşmak sizi hem eğlendirecek hem de zorlayacaktır. Çünkü tankların kontrolü diğer savaş silahlarına göre çok daha zordur. Bunları göz önünde bulundurarak içinde bulunduğunuz tankı her an geliştirmekten geri kalmayın. Kazanmanın tek bir yolu vardır. O da düşmanlarınızı savaş alanında tanklarınızdan çıkan toplar ile yok etmektir. Yükselticileri bir araya getirerek savaşın her anında heyecanlı bir şekilde vakit geçirmenin tadını çıkarın.

Hills of Steel indir